Ocak Partisi’nin ‘kutsal’ işareti gündem oldu

Ocak Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat, “Yerel yönetim seçimlerinde, Ocak Partisi olarak bütün illerde, ilçelerde bağımsız bir şekilde, hiçbir ittifakın günahına ortak olmadan, hiç kimsenin hatasına dahil olmadan kendi partimizin bünyesinde bütün il ve ilçelerde adaylarımızı çıkarma kararı aldık” dedi.

Ocak Partisi Genel Başkanı Kadir Canpolat, Sincan İlçe Başkanı Şerafettin Kütük’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Canpolat’a çok sayıda partili eşlik etti. Canpolat, partinin yurt genelinde teşkilatlanmasının hızlı şekilde tamamlandığını belirterek, “Şimdi kongrelerimizi gerçekleştiriyoruz. İlçe kongrelerinden sonra il kongrelerimizi de hızlı bir şekilde bitirip daha sonra seçimlere müdahil olacağız. Yerel yönetim seçimlerinde, Ocak Partisi olarak bütün illerde, ilçelerde bağımsız bir şekilde, hiçbir ittifakın günahına ortak olmadan, hiç kimsenin hatasına dahil olmadan kendi partimizin bünyesinde bütün il ve ilçelerde adaylarımızı çıkarma kararı aldık. Bunu Sincan’da da yapacağız, bunu Ankara’nın her yerinde, tüm Türkiye’nin her yerinde, hatta dünya genelindeki temsilcilerimiz ile birlikte yapacağız” ifadelerini kullandı.

‘ABDÜLHAMİT HAN HAZRETLERİ DE BU İŞARETİ KULLANMIŞTIR’

Canpolat, partisinin işaretini de tanıttı. Canpolat şu ifadeleri kullandı: “Bizim kutsal işaretimiz bu. Bu varlık, birlik ve bütünlük, herkesi bir araya getirme ifadesidir. Abdülhamit Han Hazretleri de kullanmıştır, Gazi Mustafa Kemal Atatürk de bu işareti kullanmıştır. Biz de bu işaretin izinde ve emrindeyiz.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx