Fahriye Evcen tepki gösterdi: Artık vazgeçin, çok sıkıldım

‘Kuruluş Osman’ dizisinin başrol oyuncusu Burak Özçivit ile meslektaşı ve eşi Fahriye Evcen, bir mobilya markasının reklam yüzü oldu. Çift, 80 milyon TL tutarında 2 yıllık anlaşma imzaladı.

Çapamag’ta yer alan habere göre, hazırlanması için reklamın çekileceği platoda kendisine özel bir kulis hazırlanan Fahriye Evcen’in özel bir karavan istediğini belirterek olay çıkardığı öne sürüldü. Sette olay çıkardığı iddia edilen oyuncu, karavan gelmeden çekimlere başlamadı. Daha sonra Evcen’in isteği üzerine sete kısa süre içerisinde lüks bir karavan getirildi.

‘ÇOK SIKILDIM’

Instagram hesabından Burak Özçivit yayınladığı, “Eşimle birlikte güzel bir reklam çektik, 3 gün boyunca güldük, eğlendik. Çocuklarımız bile yanımızdaydı. Biz de bütün ekibimizle bu mutluluğu, güzelliği konuşup yaşarken… İddia adı altında bizimle alakası olmayan karavan üzerinden çıkan saçma sapan haberlerden gerçekten çok sıkıldık, bıktık, usandık. Lütfen, lütfen bizim üzerimizden konuları çarpıtıp iddia diyerek haber üretmeyi bırakın” açıklamasını paylaşan Evcen iddialara tepki gösterdi.

Olaylarla ilgisinin olmadığını belirten oyuncu “Artık gerçekten benim üzerimden hiç alakamın olmadığı haberler yapmaktan vazgeçseniz. Çok sıkıldım… Konunun benimle alakası yokken nasıl bana mal edilebiliyor anlamış değilim. Hepimize sağlıklı bir ruh hali, huzur ve mutluluk diliyorum” ifadelerini kullandı.

FİRMA DA YALANLADI

Çiftle 80 milyon TL’lik 2 yıllık anlaşma yapan marka ise “Son dönemde medyada yer alan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ile gerçekleştirdiğimiz reklam çekimi hakkındaki olumsuz haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Çekimler sorunsuz ve keyifli bir atmosferde tamamlanmıştır. Kamuoyunun yanıltıcı haberlere itibar edilmemesini rica ederiz” açıklamasını yaptı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir