Bodrum’da yılbaşı hareketliliği başladı | Gecelik fiyatlar 1000 liradan başlıyor

Dünyanın en önemli turizm destinasyonlarından biri olan Bodrum’da, 2024 yılbaşı heyecanı başladı.

Bodrum Belediyesi tarafından 2024 yılı kutlamaları kapsamında Turgutreis, Yalıkavak ve Bodrum Belediye Meydanı’nda konserler düzenlenecek ve 31 Aralık’ta meydanlarda ünlü isimler sahneye çıkacak.

Otel ve restoranlar da yılbaşına özel programlar hazırladı. Konaklama paketleri oluşturan oteller ayrıca içinde yılbaşı galasının da olduğu özel paketlerle konuklarını ağırlayacak.

Bodrum sokakları, yeni yıla hazırlanıyor

Soğuk meze, ara sıcak, sıcak ve limitli içecekten oluşan menü, yılbaşı eğlencesi ve konaklama için kişi başı fiyatlar 3 bin liradan başlıyor.

Yılbaşında, yarımada genelinde birçok noktada sahne performanslarının olacağını söyleyen Bodrum Otelciler Derneği Başkanı Ömer Faruk Dengiz, otellerdeki doluluk oranının yüzde 40’ın üzerine çıktığını söyledi.

Otellerde oda kahvaltı kişi başı fiyatın 1000 liradan başladığını söyleyen Dengiz, “Konserler ve etkinlikler ayrıca fiyatlandırılmaktadır. Bunlar ise içerisinde gala yemeği ve konser olduğu zaman kişi başı 3 bin liradan başlıyor. İçeriğine göre bu fiyatlar daha da artıyor.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir